Зайві 12 кілометрів: на виїзді з Чернівців перекрили міжнародну трасу

Зайві 12 кілометрів: на виїзді з Чернівців перекрили міжнародну трасу

Фото, відео
Укрінформ
На виїзді з Чернівців мешканці мікрорайону Нові Ленківці та села Новий Киселів перекрили трасу міжнародного значення. Вимагають виправити суцільну розмітку, через яку вони повинні проїжджати лишні кілометри, щоб зробити потрібний поворот.

Про це з місця події повідомляє кореспондент Укрінформ.

«Щоб потрапити додому, люди мають їхати аж до кільця у Мамаївцях (сусіднє з Чернівцями село – ред.), тобто долати зайвих 12 кілометрів», – розповіла депутат міської ради від округу мікрорайону Ленківців Любов Сорохан.

Протестувальники кажуть: на вулиці Галицький шлях нанесли подвійну суцільну розмітку, яка не дає права повертати ні автомобілям, ні автобусам, тож місцеві жителі не можуть доїхати до своїх будинків коротким шляхом. Тому вони вимагають від влади встановити на трасі біля цих сіл світлофор та зробити розворотне кільце.

Наразі в напрямку виїзду з Чернівців утворилися кількакілометрові черги. Жодні транспорні засоби не пропускають. Люди вимагають, щоб керівники облавтодору та облдержадміністрації письмово пообіцяли облаштувати заїзд у Новий Киселів і вжити заходів для зменшення швидкості руху. Адже на цьому відрізку стається багато ДТП з трагічними наслідками.

Фото: acc.cv.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-