У Херсоні молодим вчителям платитимуть стипендії

У Херсоні молодим вчителям платитимуть стипендії

Укрінформ
У Херсоні велику плинність кадрів серед молодих педагогів загальноосвітніх навчальних закладів вирішили зупинити встановленням для них 10-ти щорічних стипендій, які будуть виплачуватись за рахунок коштів міського бюджету.

Рішення щодо встановлення стипендій було прийняте у вівторок на засіданні виконкому Херсонської міської ради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Пропонується виплачувати 10 щорічних стипендій молодим педагогам. Ми проаналізували, що за 2016 - 2017 (навчальний - ред.) рік половина молодих педагогів, які прийшли після вузу працювати до школи (в Херсоні - ред.), звільнились. Для того, щоб якось затримати їх ми пропонуємо прийняття щорічних стипендій саме для молодих педагогів, щоб їх залишати при школі", - сказав у виступі на засіданні виконкому начальник управління освіти міської ради Юрій Ніконов.

Як він зазначив, у 2017 - 2018 навчальному році ситуація із плинністю кадрів молодих педагогів в Херсоні продовжує залишатись напруженою. "Зараз вже 35% молодих педагогів, які прийшли працювати, звільнились", - повідомив Ніконов.

Читайте також: Гриневич виступила проти конкурсів для майбутніх першокласників

Члени виконкому під час голосування з даного питання підтримали пропозицію начальника міського управління освіти щодо встановлення таких стипендій та їх кількості. Але якою сумою виражатиметься ця стипендія, наразі невідомо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-