Гройсман розповів про “цифрову дискримінацію” жителів гірських районів

Гройсман розповів про “цифрову дискримінацію” жителів гірських районів

Фото
Укрінформ
Віддалені та гірські регіони України треба активно інтегровувати в життя країни і забезпечувати мешканцям доступ до медицини, освіти, якісної інфраструктури.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку гірських територій, яка пройшла в рамках робочої поїздки глави уряду на Івано-Франківщину, повідомляє Урядовий портал.

"Потрібно напрацювати підхід, який дасть можливість спростити життя жителям гірських районів. Я розумію, що таке, коли непросто добиратись до школи, коли нема доступу до медицини, освіти, користування інфраструктурою. Наразі у гірських регіонах проживає 670 тисяч громадян, які кожного дня стикаються з проблемами. Наше завдання - відновити дороги, щоб була ефективна логістика, зробити доступною медицину, освіту, сприяти розвитку туризму, розміщенню підприємств", - сказав Гройсман.

Робоча поїздка Володимира Гройсмана до Івано-Франківська / Фото: Мусієнко Владислав

Він звернув увагу, що вже напрацьовано спеціальний законопроект про розвиток гірської місцевості, а на рівні міністерств робота має, серед іншого, фокусуватися і на роботі з гірськими громадами.

Читайте також: Гройсман: На розвиток доріг цьогоріч спрямують близько 50 мільярдів

"У цих районах навіть існує певна цифрова дискримінація, елементарно не всюди є інтернет. Під час "Години запитань до уряду" (у п'ятницю, 16 березня - ред.) я пообіцяв, що приїду в гори, щоб ми з місцевою владою визначили спільні подальші дії", - сказав Прем'єр-міністр.

Він пояснив, що центральна влада готова розподілити значні кошти - в обсязі близько 12 млрд грн, - у тому числі на розвиток гірських територій і опрацювати питання зарплатних субвенцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-