На Донеччині відкрили центр для жінок, які потерпають від домашнього насильства

На Донеччині відкрили центр для жінок, які потерпають від домашнього насильства

Укрінформ
У Вугледарі Донецької області в рамках Спільної програми ООН Жінки-ПРООН відкрився перший кризовий соціальний центр для жінок, які потерпають від домашнього насильства.

Про це у п’ятницю повідомили в поліції Донецької області.

«У Вугледарі ... в рамках Спільної програми ООН Жінки-ПРООН відкрився Центр, де потерпілим від домашнього насильства зможуть надавати інформаційну, психологічну та юридичну допомогу», - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що спеціалісти закладу активно співпрацюють з місцевою поліцією та інформують їх про всі випадки, де необхідне втручання правоохоронців.

Читайте також: Рада ухвалила закон про захист дітей від сексуальної експлуатації

У поліції констатували, що офіційна статистика не відображає реальної картини домашнього насильства, оскільки більшість потерпілих не звертається за допомогою до правоохоронних органів. Але разом з тим жінки, котрі страждають від насильства та образливої поведінки, потребують невідкладної консультативної та психологічної допомоги. Саме таку допомогу Центр в змозі надати жінкам, що потерпіли від домашнього насильства – фізичного, психологічного, економічного чи сексуального.

Правоохоронці нагадали, що протягом 2017 року поліцейськими Волноваської оперативної зони було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень згідно зі ст. 173-2 (вчинення насильства у сім’ї)  близько 350 кривдників, а цього року на облік поліції поставлено близько 150 осіб, які схильні до вчинення такого виду правопорушення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-