SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Кардіологи інституту Амосова обстежили майже 130 жителів Луганщини - 24.02.2018 03:09 — Новини Укрінформ
Кардіологи інституту Амосова обстежили майже 130 жителів Луганщини

Кардіологи інституту Амосова обстежили майже 130 жителів Луганщини

Фото
2222
Ukrinform
Спеціалісти Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова провели консультативно-діагностичний огляд 128 пацієнтів з Луганщини.

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної державної адміністрації.

«До фахівців з Києва звернулися жителі області з вродженими та набутими вадами серця, порушеннями ритму та провідності, а також люди з тяжкими формами ішемічної хвороби серця, яким показано аортокоронарне шунтування», - ідеться в повідомленні прес-служби ЛОДА.

У 2016 році Департаментом охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації були укладені відповідні договори про співпрацю з кардіохірургічними клініками України, у тому числі з інститутом імені  Амосова.

Згідно з повідомленням, група кардіохірургів, яка складалася з восьми фахівців, провела прийом у  Сєвєродонецьку.

Кардіологи інституту Амосова обстежили майже 130 жителів Луганщини

Усього за день вони оглянули 128 пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи, які потребують кардіохірургічного втручання або перенесли в минулому операції на серці. З них 65 дітей, у тому числі з Луганського обласного будинку дитини.

Читайте також: У Сєвєродонецьку продовжили карантин до кінця лютого

За підсумками консультативно-діагностичного огляду спеціалістами відібрані хворі для подальшого оперативного лікування на базі Інституту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>