SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман вручив Сумській лікарні сертифікат на ангіограф - 22.02.2018 13:14 — Новини Укрінформ
Гройсман вручив Сумській лікарні сертифікат на ангіограф

Гройсман вручив Сумській лікарні сертифікат на ангіограф

Фото, відео
1891
Ukrinform
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час робочої поїздки на Сумщину вручив сертифікат на ангіографічну систему для Сумської обласної клінічної лікарні.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Першочергово цей апарат для мешканців Сумщини, для їх здоров'я. У 2017 році ми придбали в Україні 13 ангіографів, стільки ж буде придбано у 2018-му», - зазначив керівник уряду.

Ангіограф придбано у рамках проекту Кабінету міністрів зі створення інтервенційних кардіологічних центрів в Україні. Вартість обладнання становить 23 мільйони гривень, з яких 50 відсотків коштів виділено з державного бюджету, а решту - з обласного. Ангіограф дасть змогу вчасно діагностувати захворювання серцево-судинної системи та запобігти ризику можливих ускладнень, а також започаткувати нові практики лікування нейрохірургічних хворих.

Гройсман відвідав сумську лікарню/ Фото Владислава Мусієнка

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>