Працівників Карпатського заповідника звільнили за браконьєрство

Працівників Карпатського заповідника звільнили за браконьєрство

Укрінформ
Працівників Карпатського біосферного заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи.

Про це повідомляє прес-служба Мінекології.

“3 листопада 2017 року на території Карпатського біосферного заповідника було виявлено факт незаконного полювання, зокрема знайдено рештки оленя благородного та м'ясо ведмедя бурого, а також знайдено знаряддя полювання”, - зазначили в міністерстві.

Шкода, заподіяна внаслідок незаконного добування оленя благородного, була оцінена в 16500 гривень. Проте, наразі триває експертиза рештків, тому в разі підтвердження факту незаконного добування ведмедя бурого розмір заподіяноі шкоди буде розраховано додатково.

Читайте також: Поліція на Сумщині затримала браконьєрів, які вбили двох оленів

“Особливістю ситуації стало те, що під підозрою у незаконному полюванні опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії Шемота М.В. та майстер з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В.”, - поінформувала прес-служба.

За фактом незаконного полювання правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проведено службове розслідування в Карпатському біосферному заповіднику. На час його проведення п'ятьох працівників заповідника відсторонено від роботи.

Крім того, за результатами службового розслідування двох працівників заповідника, яких підозрювали у незаконному полюванні, звільнено з роботи за неналежне виконання своїх посадових обов'язків, ще трьом оголошено догани.

Матеріали службового розслідування передано до правоохоронних органів для долучення до матеріалів кримінального провадження.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-