Першим добровольцям АТО з Рівненщини присвоїли офіційний статус

Першим добровольцям АТО з Рівненщини присвоїли офіційний статус

Укрінформ
Першим 23 добровольцям Рівненщини присвоїли офіційний статус. Таке рішення ухвалила спецкомісія, створена при Рівненській облдержадміністрації.

Про це повідомляє прес-служба ОДА. 

“Члени комісії розглянули 23 заяви бійців, які пішли добровільно воювати за територіальну цілісність та державний суверенітет на сході України. Це 10 пакетів документів від представників ГО «Дія» Дмитра Яроша та 13 – від Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Вони подали необхідні документи на розгляд відповідної комісії. Усіх бійців, серед яких дві жінки, визнали ветеранами війни – добровольцями”, - йдеться в повідомленні

Під час засідання заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір уточнив, що на найближчій сесії облради очікується внесення змін у Програму соціального захисту населення, де передбачені кошти на друк відповідних посвідчень ветеранам війни – добровольцям. Тож, невдовзі документи будуть надруковані та вручені цим людям.

Читайте також: В Україні запрацювала програма доступного житла для переселенців і учасників АТО

Також комісією винесено питання щодо визнання на обласному рівні членів сімей загиблих добровольців, які не мають статусу на державному рівні. Члени комісії погодилися, що питання потребує доопрацювання, як з юридичного боку, так і з громадської точки зору.

Статус ветерана війни діятиме лише на території Рівненської області. Разом із тим, це лише перші кроки у справі визнання воїнів-добровольців у війні на сході України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-