SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Вінницьких митників арештували за хабарі: Луценко вважає суд надто “лояльним” - 07.10.2017 22:46 — Новини Укрінформ
Вінницьких митників арештували за хабарі: Луценко вважає суд надто “лояльним”

Вінницьких митників арештували за хабарі: Луценко вважає суд надто “лояльним”

Фото
1606
Ukrinform
Служба безпеки України задокументувала причетність керівника і заступників Вінницької митниці до систематичного збору фінансової винагороди за оформлення товарів без повної сплати податків.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

«К СБУ задокументувала причетність керівника і заступників Вінницької митниці до систематичного збору фінансової винагороди за оформлення товарів без повної сплати податків. Під час збору чергової мзди для керівництва затримано працівника митниці. По місцю проживання його брата виявлено 114 000 дол у пакетах з назвами товариств, що проводили незаконні експортно-імпортні операції», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Двоє тюремників погоріли на “відкатах” за харчі для в’язнів

За його словами, слідство також відпрацьовує інформацію про причетність керівництва ДФС Вінницької області до кришування незаконного експорту горіхів.

«Реакція керівництва ДФС України на спецоперацію - правильна: закон один для всіх. Рішення суду - звичне: замість 3 млн грн призначено 160 тис. грн застави», - додав Луценко.

К СБУ задокументувала причетність керівника і заступників Вінницької митниці / Фото: facebook.com/LlutsenkoYuri

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>