SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Мелітополі накрили міні-спиртзавод із тоннами фальсифікату - 07.10.2017 07:37 — Новини Укрінформ
У Мелітополі накрили міні-спиртзавод із тоннами фальсифікату

У Мелітополі накрили міні-спиртзавод із тоннами фальсифікату

Фото
792
Ukrinform
На Запоріжжі правоохоронці викрили масштабне виробництво контрафактного небезпечного для життя алкоголю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

«У ході досудового розслідування встановлено, що мешканець Мелітополя у період 2016-2017 років організував протиправну діяльність із виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв у підпільному цеху з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей, з метою подальшої їх реалізації населенню на території Запорізької, Дніпропетровської областей та м. Києва», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: За продаж алкоголю дітям анулювали майже півтисячі ліцензій

Сьогодні під час обшуків у Мелітополі та Києві виявлено майже 4 тонни спирту у бочках та каністрах, коньяк у пластикових п’ятилітрових пляшках, а також тару та обладнання для виготовлення контрафактного алкоголю.

Поліція викрила підпільну гуральню

Дії зловмисників, які налагодили масштабне виробництво небезпечного для життя алкоголю, кваліфіковані за ч. 3 ст. 204 КК України – «Виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікованої алкогольної продукції з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров’я людей».

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, спрямовані на фіксацію та збір доказів протиправної діяльності.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-