На будівництві моста на Прикарпатті заощадили 30 мільйонів - Президент

На будівництві моста на Прикарпатті заощадили 30 мільйонів - Президент

Укрінформ
Завдяки використанню системи публічних закупівель Prozorro вартість будівництва моста  через Бистрицю на Прикарпатті становила 96 млн грн замість 127 млн.

Про це сказав Президент Петро Порошенко на відкритті моста в Івано-Франківській області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Кошторисна вартість була, якщо я не помиляюся, 127 млн грн. А побудували за 96 млн грн. Це завдяки використанню більш ефективних технологій і застосуванню передових механізмів щодо державних закупівель. Оце є реальні механізми боротьби з корупцією. Бо раніше ці 30 млн пішли б на фінансування окремих ділків при владі. Сьогодні, коли працює Prozorro, коли є можливість застосовувати технології, за меншу ціну, за дуже короткий термін завершено будівництво мосту", - зазначив глава держави.

Читайте також: Порошенко їде на Прикарпаття - відкривати стадіон, завод і міст

Він нагадав, що доручення про будівництво моста, зруйнованого повінню у 2008 році, він віддав у 2015 році. Всього ж повінь тоді знищила на Прикарпатті 19 мостів, які за всі ці роки ніхто не відновлював, підкреслив Президент. 

Автомобільний міст через річку Бистриця Солотвинська у Драгомирчанах розташований на дорозі державного значення Стрий - Мамалига. У 2008 році міст був зруйнований через повінь

Довжина моста становить понад 152 м, ширина – 10,5 м. Введення мосту в експлуатацію з одночасним ремонтом дороги Н10 Стрий - Мамалига забезпечить виведення транзитного транспорту за межі Івано-Франківська, збільшить пропускну спроможність вантажних і пасажирських перевезень, покращить транспортне сполучення Прикарпаття, Буковини і півдня України з країнами Євросоюзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-