Гройсман про Калинівку: Глибоко переконаний,  що загоряння виникло невипадково

Гройсман про Калинівку: Глибоко переконаний, що загоряння виникло невипадково

1289
Ukrinform
Випадки, подібні надзвичайної ситуації під Вінницею, повинні зробити нас сильнішими і розумнішими.

Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман журналістам на заводі "Турбоатом", коментуючи пожежу на арсеналі в Калинівці Вінницької області, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Такі випадки, як надзвичайна ситуація під Вінницею, повинні зробити нас сильнішими і розумнішими. Звичайно, треба розслідувати те, що сталося, хто винен і покарати всіх винних. Ця принципова позиція вчора обговорювалася на рівні Президента. Ми у цьому - абсолютні однодумці. А саме, якщо до таких речей може призвести неналежне виконання посадових обов'язків, то це посадова особа має бути покаране. Я вже говорив: розумні роблять висновки з того, що сталося, а дурні повторюють ці помилки", - зазначив Прем'єр.

Читайте також: Усі евакуйовані через вибухи в Калинівці повернулися додому – ОДА

За його словами, необхідно визначити, чи були зроблені помилки чи ні.

"Я глибоко переконаний, що займання сталося невипадково", - додав Гройсман.

За його словами, у цьому мають розібратися слідчі.

"На сьогодні в Калинівці досягнута локалізація надзвичайної події. На розмінування мобілізовано 150 осіб, для гасіння пожежі використовується авіація. Гроші виділені. Головне - життя людей. Вклоняюся тим українцям, хто відгукнувся, хто допомагає", - підкреслив Прем'єр.

За його словами, через 1-2 дні можна буде точно сказати, скільки часу знадобиться для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>