SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Виховательку табору "Вікторія" взяли на поруки нардепи - 28.09.2017 13:22 — Новини Укрінформ
Виховательку табору "Вікторія" взяли на поруки нардепи

Виховательку табору "Вікторія" взяли на поруки нардепи

Документ
1484
Ukrinform
Апеляційний суд Одеської області розглянув апеляційну скаргу на ухвалу суду першої інстанції, що задовольнив клопотання про взяття під варту терміном на 60 діб старшу виховательку табору "Вікторія" Наталю Янчик.

Судова колегія під головуванням Олега Копіци ухвалила рішення - задовольнити клопотання народних депутатів Мустафи Найєм і Григорія Шверка, що звернулися з клопотання про взяття на поруки 23-річної підсудної Янчик, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Виховательку табору "Вікторія" взяли на поруки нардепи/ Фото Ніни Ляшонок

"Суд заслухав доводи сторін звинувачення і захисту і прийняв рішення - скасувати попередню судову ухвалу про тримання підсудної Янчик під вартою. Колегія суддів задовольнила клопотання народних депутатів Найєма і Шверка про взяття підсудної Янчик на поруки", - озвучив вердикт головуючий суддя Олег Копіца.

Варто зазначити, що сторона звинувачення подала клопотання про взяття колишньої старшої виховательки Янчик під домашній арешт, проте депутати Найєм і Шверк, а також депутат Одеської міськради Ганна Позднякова і правозахисник Георгій Блощиця просили суд звільнити підсудну з СІЗО - на поруки.

Нагадаємо, Наталі Янчик інкримінують вину за недотримання в дитячому закладі вимог пожежної безпеки (ст. 270 Кримінального кодексу України).

Документ: ФБ/Мустафа Найєм


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-