Гібридний тролейбус пройшов маршрутом Кривий Ріг - Житомир

Гібридний тролейбус пройшов маршрутом Кривий Ріг - Житомир

549
Укрінформ
Гібридний тролейбус з дизель-генераторною установкою, створений криворізькими механіками, пройшов маршрутом Кривий Ріг - Житомир, здолавши 600 км за 15 годин без контактної мережі.
Про це у соцмережі повідомив заступник міського голови Кривого Рогу Олександр Катриченко
"У 06.00 ранку маршрутом Кривий Ріг - Житомир відправився гібридний тролейбус, життя якому дало наше місто руками власного комунального підприємства «Міський тролейбус». Протяжність маршруту в один бік - близько 600 км. Цей маршрут можна підкорити автономно тільки завдяки дизель-генераторній установці. Дуже приємно, що ми першовідкривачі у розвитку електротранспорту, і готові ділитися досвідом та не зупинятися на досягнутому", - відзначив Катриченко.
За його словами, до Житомира тролейбус з екіпажем в'їхав о 21.00 4 вересня.
Спочатку планувалося, що тролейбус на автономному ходу здійснить пробіг з 4 по 7 вересня. Але маршрут, що проходив через Кропивницький (Кіровоград), Смілу та Київ зайняв всього 15 годин.
За результатами пробігу тролейбус-автобус може претендувати на внесення до Книги рекордів України за найдовший пробіг маршрутом без контактної мережі.
У Кривому Розі з початку 2017 року на лінію вийшли вже чотири тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Найближчим часом очікується устаткування ще для чотирьох таких машин. 
“Кривий Ріг - перше в Україні місто, яке почало випускати тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Це дозволяє транспорту продовжувати рух тими ділянками дороги, де контактну мережу не можна прокласти через технічні умови. До того ж, такий тролейбус, на відміну від традиційного, здатний об'їжджати перешкоди, місця ушкодження мережі, може функціонувати навіть в умовах їхнього обриву або обмерзання. Це зручно, а головне, економно для людей", - зазначив директор КП "Міський тролейбус" Олександр Приходько.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-