SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight День Незалежності: Ужгород "розбудив" молитвою Україну - 24.08.2017 10:36 — Новини Укрінформ
День Незалежності: Ужгород "розбудив" молитвою Україну

День Незалежності: Ужгород "розбудив" молитвою Україну

Фото, відео
1803
Ukrinform
В Ужгороді на світанку Закарпатський народний хор привітав всю державу із Днем Незалежності мистецькою акцією «Молитва за Україну».

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Закарпатський народний хор привітав з Днем Незалежності / Фото: Сергій Гудак

Зустріти світанок Дня Незалежності молитвою за Україну. Це вже стало традицією для Ужгорода.

І 26-та річниця Незалежності не стала винятком для Закарпатського народного хору та людей, які прийшли привітати державу на сході сонця у її День народження. Цього року дійство, що проходить з ініціативи творчого колективу, відбулося вчетверте і сьогодні пройшло на Народній площі. Вітали державу власне виконавці хору, священики, які провели екуменічну молитву, а ще діточки, які звернулися до Бога не тільки українською, але і мовами нацменшин, які проживають на Закарпатті.

Читайте також: Порошенко із родиною, спікер та уряд помолились за Україну

Щороку Закарпатський народний хор представляє іншу програму. Неодмінними елементами є тільки власне Молитва за Україну та державний гімн.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-