СБУ шукає в мерії Запоріжжя

СБУ шукає в мерії Запоріжжя "шпигунські гаджети"

Укрінформ
УСБУ в Запорізькій області шукає в мерії Запоріжжя спецзасоби, які незаконно використовувалися для негласного отримання інформації.

Як повідомили кореспондентові Укрінформу в керівництві УСБУ в Запорізькій області, обшук проводиться в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 359 КК України, - "Незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації".

"Слідчі дії - санкціонований обшук у приміщеннях Запорізької мерії проводиться в рамках розслідування слідчим відділом УСБУ в Запорізькій області кримінального провадження, відкритого за ст. 359 КК України. Дане провадження відкрите на підставі інформації про те, що посадовцями, які мають доступ до державної таємниці, використовуються засоби зв'язку, що не відповідають вимогам законодавства для представників цієї категорії посадовців. Крім того, є інформація про те, що в приміщеннях використовуються камери відеостеження та інші спецзасоби, що порушує  закон України "Про державну таємницю", - повідомили в СБУ.

Читайте також: У “Закарпатгазі” обшук - через заяву про підробні документи

За словами співрозмовника агентства, зараз співробітниками УСБУ в Запорізькій області ці спецзасоби вилучаються з метою подальшого направлення на технічну експертизу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-