Справа Коцаби: прокуратура домоглася відводу судді

Справа Коцаби: прокуратура домоглася відводу судді

Укрінформ
Апеляційний суд Івано-Франківської області підтримав заяву сторони обвинувачення у справі блогера Руслана Коцаби про відвід судді.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Заяву прокурора про відвід судді Гриновецького задоволено. Ухвала оскарженню не підлягає", - йдеться в ухвалі Апеляційного суду Івано-Франківської області.

Тут зазначено, що "суддя Гриновецький у досудовому слідстві у справі Коцаби брав участь як слідчий суддя, що унеможливлює участь його в подальшому розгляді цієї справи".

Коцаба також погодився на відвід судді.

Відомо, що в Апеляційному суді Івано-Франківської області у кримінальних провадженнях працюють 8 суддів, з них троє - слідчі. Штатний розклад судової установи передбачає роботу близько 30 суддів.

Читайте також: Слухання справи Коцаби перенесли через неявку адвокатів

Коцабу звинувачують у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань.

14 липня 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області зняв з блогера Руслана Коцаби обвинувачення у перешкоджанні діяльності Збройних сил України та скасував вирок Івано-Франківського міського суду - 3,5 року ув'язнення. Його звільнили з-під варти у залі суду. Вищий спеціалізований суд України скасував ухвалу Апеляційного суду Івано-Франківської області щодо виправдання Руслана Коцаби.

Раніше Коцабу звинувачували у державній зраді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-