SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Зізнання у коханні й "весільний поїзд": в Ужгороді пройшов парад наречених - 11.07.2017 11:51 — Новини Укрінформ
Зізнання у коханні й "весільний поїзд": в Ужгороді пройшов парад наречених

Зізнання у коханні й "весільний поїзд": в Ужгороді пройшов парад наречених

Фото
1473
Ukrinform
В Ужгороді відбувся VIII Закарпатський парад наречених.

9 липня в Ужгороді увосьме відбувся парад наречених, в якому взяли участь 60 прекрасних дівчат. Серед них журі обрали найкращих "наречених" у 10 номінаціях. Одним з членів журі був Іраклі Макацарія.

Весільна хода пройшла від Поштової до площі Петефі. Окрім власне параду, можна було побачити "весільний поїзд", вогняне шоу й лицарські бої. Одна з учасниць стала справжньою нареченою – їй зізналися у коханні прямо на сцені.

Також учасники розбили найбільшу весільну тарілку, вага якої склала 70 кг. Це стало новим рекордом, встановленим під час параду наречених.

Традиційно пройшов і благодійний танець нареченої, завдяки якому зібрали кошти на потреби дітей, позбавлених батьківського піклування.

Парад наречених в Ужгороді. Фото: Сергій Гудак, Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-