Справу Штепи вчетверте розглядатимуть з

Справу Штепи вчетверте розглядатимуть з "нуля"

759
Укрінформ
Харківській суд у справі екс-мера Слов'янська Нелі Штепи прийняв рішення про свій відвід, через що справу скерують на повторний автоматичний розподіл після чого вона слухатиметься заново.

Про це повідомила кореспондентові Укрінформу прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

"Дійсно, 12 травня суд прийняв рішення про відвід колегії суддів, яка слухала справу Штепи. Рішення прийнято за клопотанням захисту екс-мера", - зазначила вона.

За словами Дубовик, раніше суд за клопотанням захисту Штепи прийняв рішення направити прокурору обвинувальний акт у справі для усунення недоліків.

"Прокуратура оскаржила це рішення, і Апеляційний суд Харківської області скасував рішення Комінтернівського суду і направив справу на новий розгляд. Однак, за законом, до розгляду справи не допускається суддя, постанову якого було скасовано в суді апеляційної інстанції", - додала прес-секретар прокурора.

За її словами, після відводу колегії суддів справу буде направлено на повторний автоматичний розподіл: "У цьому випадку, слухання почнуться спочатку, в четвертий раз".

Як повідомляв раніше Укрінформ, 27 січня за відсутності потрібного числа суддів у Червонозаводському райсуді Харкова справу Штепи було передано до Апеляційного суду Харківської області для визначення підсудності іншому суду. Після цього справу почала слухати колегія суддів у Комінтернівському райсуді на чолі з Оксаною Маньківською.

Раніше справа Штепи слухалася в Червонозаводському райсуді Харкова, де змінилися дві колегії суддів: під головуванням Дениса Чудовського (звільнений за порушення присяги) та Віктора Єжова (відведений внаслідок порушення щодо нього провадження за фактом сприяння терористичного угруповання).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-