Комітет платників податків у Житомирі привів на мітинг Симоненка

Комітет платників податків у Житомирі привів на мітинг Симоненка

2635
Ukrinform
Понад дві сотні людей, переважно пенсійного віку, зібрались у центрі Житомира 1 травня.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, вони тримали транспаранти з написами: "Українцям український газ по собівартості", "Вимагаємо націоналізації стратегічних галузей" тощо та червоні прапори з лозунгом "Наша мета - соціалізм".

Наприкінці зібрання учасники акції ухвалили резолюції до Президента України, Прем'єр-міністра, Голови Верховної Ради України та Житомирського міського голови з вимогами, зокрема: зупинити зростання тарифів і цін, не вводити абонплати на газ, постачати населенню та комунальним підприємствам "блакитне паливо", видобуте в України, зупинити війну на Донбасі та перейменування вулиць, а також дотримуватися гарантованих прав свободи слова.

На акції також був присутній Петро Симоненко, який очолював Комуністичну партію України до її заборони. (16 грудня 2015 Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Міністерства юстиції України до Комуністичної партії України про заборону її діяльності. Суд задовольнив позов Міністерства юстиції у повному обсязі, заборонивши діяльність КПУ - Ред.).

Порядок під час акції забезпечували близько 50 правоохоронців.

Укрінформ звернувся до міськради Житомира із запитанням, чи заявляли організатори акції про участь у ній забороненої КПУ.

Як поінформували нашого кореспондента в Управлінні із зв'язків з громадськістю Житомирської міської ради, про участь Симоненка у першотравневому мітингу організатори акції - Житомирська міська громадська організація "Комітет платників податків" - мерію не повідомляли.

"У заявці щодо проведення цього мітингу вказано лише прізвище, ім'я, по-батькові організатора, орієнтовну кількість учасників, локацію, де саме будуть працювати, і час заходу. Але інформації про те, які саме особи мають брати участь у заході, немає. Так, Комуністична партія заборонена, але на мітингу не використовувалася символіка КПУ. Хіба що червоні прапори. У будь-якому разі, далі мають уже працювати правоохоронні органи: якщо вони помітили, що Симоненко закликав до ксенофобії, насильницької зміни влади, то мають відповідно зреагувати. Ми ж зробили те, що мали відповідно до закону: отримали заявку про проведення акції та повідомили правоохоронні органи про необхідність забезпечити правопорядок", - зазначив у коментарі спеціаліст управління Дмитро Клименко.

Укрінформ намагається отримати коментар із цього приводу в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області.

http://zhzh.info

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-