Сапери розмінували дев'ять сусідніх із Балаклією населених пунктів

Сапери розмінували дев'ять сусідніх із Балаклією населених пунктів

Фото, відео
739
Ukrinform
Станом на 08:00 3 квітня пожеж на території м. Балаклія та прилеглих населених пунктів внаслідок вибухів боєприпасів не зафіксовано.

Про це повідомляє ДСНС.

"Територію м. Балаклія та 9 прилеглих населених пунктів у зоні надзвичайної ситуації очищено від вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт вилучено 5 тис. 483 вибухонебезпечних предмети ( 2 квітня - 961). У ході очищення піротехнічними підрозділами ДСНС територій навколо міста Балаклії від вибухонебезпечних предметів 10 кілометрову зону забруднення зменшено до 7 км", - йдеться у повідомленні.

Організовано проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з місцевим населенням щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Роздано 7 тисяч пам'яток щодо дій населення у разі виявлення ВНП.

Проведено інструкторсько-методичне заняття з педагогічним складом закладів освіти по проведенню інформаційно-роз'яснювальної роботи з дітьми щодо правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

У понеділок у всіх школах міста та району навчальний процес розпочнеться з уроку безпеки життєдіяльності щодо дотримання правил безпеки при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв.

До виконання робіт з розмінування від ДСНС залучено 100 піротехніків та 36 одиниць спеціальної техніки (20 піротехнічних розрахунків).

Для обігріву постраждалого населення та організації дворазового гарячого харчування ДСНС розгорнуто пункт обігріву (по вул. Арсенальна,) до яких звернулось 1 тис. 392 осіб (2 квітня - 143 осіб).

Завершується відновлення газопостачання м. Балаклія. Залишилось підключити близько 156 абонентів, де відсутні власники або забиті вентиляційні канали. Проводиться робота з прочистки та відновлення вентиляційних каналів. Відновлено теплопостачання міста, за винятком військового містечка.

Балаклія ДСНС

Повністю зруйновані 5 приватних житлових будинків та 35 квартир у багатоквартирних будинках барачного типу.

Проводяться відновлювальні роботи у 46 багатоповерхових і приватних будинках, одному дитсадку та одному закладі охорони здоров'я (встановлення нових вікон, ремонт дахів). Відновлено покрівлю в семи приватних будинках та двох школах.

Місцевими органами влади організовано дворазове гаряче харчування мешканців найбільш постраждалих районів м. Балаклія. На 3 квітня запланована адресна роздача 1 тис. 700 продуктових наборів.

В зоні надзвичайної ситуації зосереджено угруповання сил загальною чисельністю 613 осіб та 137 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 201 особа та 61 одиниця спеціальної та пожежної техніки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>