КПВВ “Станиця Луганська” перевантажений в 4 рази - Луганська ВЦА

КПВВ “Станиця Луганська” перевантажений в 4 рази - Луганська ВЦА

Укрінформ
Єдиний на Луганщині пункт перетину лінії розмежування КПВВ «Станиця Луганська» щоденно перетинає в 4 рази більше людей, аніж це передбачено його пропускною спроможністю.

Про це повідомив заступник голови Луганської військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко, передає кореспондент Укрінформу.

«Коли відкривали КПВВ «Станиця Луганська», то планувалося, що за робочу зміну ним зможуть скористатися півтори-дві тисячі людей. На сьогодні встановлено рекорд - майже 8 тисяч. Це дуже велике навантаження на сам пункт пропуску. Ми максимально намагаємося створити комфортні умови для громадян, які планують скористатися пунктом пропуску «Станиця Луганська», - розповів Клименко.

Він також додав, що не було ще жодного дня, щоб не обстрілювали пункт пропуску «Станиця Луганська». А саме відсутність обстрілів є умовою Мінських домовленостей щодо розведення сил та засобів - сторони мають щонайменше 7 днів дотримуватися тиші.

В свою чергу начальник Луганського прикордонного загону Юрій Ковальчук повідомив про те, що режим роботи КПВВ продовжено до 19:30, а також збільшено кількість робочих місць до 16-ти, пропускна спроможність також збільшилася - з 1,5 тисячі до 7,5 тисячі осіб на добу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-