У Балаклії продовжуються вибухи різної інтенсивності - ДСНС

У Балаклії продовжуються вибухи різної інтенсивності - ДСНС

Укрінформ
В Балаклії, станом на 7 годину 24 березня на території військового арсеналу спостерігаються вибухи різної інтенсивності, евакуйовано близько 20 тис. осіб.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

«Станом на 7 годину 24 березня на території військового арсеналу спостерігаються вибухи різної інтенсивності. З можливої зони ураження евакуйовано близько 20 тис. осіб та організовано їх життєзабезпечення (відкрито евакуаційні пункти, організовано харчування, підвіз води та медичне забезпечення), продовжуються евакуаційні заходи. Призупинена робота потенційно-небезпечних об'єктів. Працівниками національної поліції проводиться патрулювання вулиць з забезпеченням правопорядку та охорони осель евакуйованих осіб», - йдеться у повідомленні.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я внаслідок надзвичайної ситуації постраждала 1 особа, яку госпіталізовано до лікувального закладу м. Харків. На базі Балаклійської районної державної адміністрації організовано роботу гарячої телефонної лінії (тел. 05749-5-10-76). Тимчасово припинено рух потягів через станцію Балаклія та автомобільного транспорту. Введено заборону на використання повітряного простору в радіусі 40 км від місця надзвичайної ситуації.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації залучено 1 тис. 302 особи та 210 одиниць техніки, у тому числі від ДСНС 362 чол. особового складу та близько 90 одиниць спеціальної та пожежної техніки, 9 піротехнічних розрахунків. Приведено у готовність резервні сили та засоби. На залізничній станції Шебелинка чергує два пожежних потяги.

На місці події працює штаб з ліквідації надзвичайної ситуації на чолі із головою Балаклійської районної державної адміністрації Масельським С. І. та оперативна група ДСНС України, яку очолює Перший заступник Голови ДСНС Мельчуцький О.Г.

Як повідомляв Укрінформ, о 2 год. 56 хв. 23 березня до ДСНС надійшла інформація про те, що у м. Балаклія на території військового арсеналу Міністерства оборони виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-