Балаклійцям ще небезпечно повертатися додому - радник Авакова

Балаклійцям ще небезпечно повертатися додому - радник Авакова

Укрінформ
Ситуація в Балаклії Харківської області, де виникла пожежа на складі боєприпасів, залишається небезпечною, тому жителям міста небезпечно повертатися додому сьогодні.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник глави Міністерства внутрішніх справ Іван Варченко. 

"Судячи з масштабів та інтенсивності вибухів, сподіватися на те, щоб вже сьогодні повернутися додому, балаклійцям не варто. Ситуація залишається небезпечною", - відзначив Варченко.

За його словами, локалізація пожежі та вибухів може продовжитися від 2-3 діб і більше.

"Радимо тим людям, чиї рідні та близькі знаходяться на трасах довкруги Балаклії і спостерігають за вибухами, запросити своїх родичів до себе, в безпечні місця", - додав Варченко.

Як повідомлялося, цієї ночі у м. Балаклія на території військового складу Міністерства оборони виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. В результаті вибуху поранено місцеву мешканку 1962 року народження. Її доправлено до лікарні у Харків.

За попередніми висновками експертів, причиною пожежі на кількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння поблизу Балаклії став диверсійний акт.

Наразі створено умовну семикілометрову межу зони небезпеки можливого розльоту боєприпасів. Посилено режим прикордонного контролю на південно-східному напрямку.

Із зони ураження навколо артскладів у Балаклії евакуйовано понад 20 тисяч осіб.

Повітряний простір у радіусі 40 кілометрів від місця пожежі на артскладах у Балаклії наразі закрито.

Рух пасажирського транспорту на залізничній станції Балаклія призупинено і організовано за резервною схемою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-