SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Супрун відвідала у хмельницькому шпиталі поранених бійців АТО - 14.02.2017 17:01 — Новини Укрінформ
Супрун відвідала у хмельницькому шпиталі поранених бійців АТО

Супрун відвідала у хмельницькому шпиталі поранених бійців АТО

Фото
1265
Ukrinform
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун в рамках робочої поїздки до Хмельницького відвідала 10-й гарнізонний військовий госпіталь.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

«Передусім очільниця МОЗ Уляна Супрун, яка являється засновницею і директоркою громадської організації «Захист патріотів», цікавилася станом справ у лікуванні та реабілітації поранених в АТО військовослужбовців, ставленням медичного персоналу Хмельницького військового шпиталю до пацієнтів, побутовими умовами»,  - йдеться у повідомленні.

Начальник військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Завроцький підкреслив, що наразі лікування і реабілітацію у відділеннях шпиталю проходять близько 180 пацієнтів, з яких близько 10% - це учасники антитерористичної операції.

Супрун відзначила можливості та умови лікування у відкритому наприкінці минулого року ЛОР-відділенні шпиталю.

Уляна Супрун у Хмельницькому військовому шпиталі відвідала поранених в АТО військовослужбовців

Фото: МОУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-