Евакуація Авдіївки: підготували 80 автобусів і два поїзди - 31.01.2017 10:34 — Новини Укрінформ
Евакуація Авдіївки: підготували 80 автобусів і два поїзди

Евакуація Авдіївки: підготували 80 автобусів і два поїзди

2424
Ukrinform
В ДСНС України 31 січня під головуванням віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося засідання оперативного штабу щодо ситуації в місті Авдіївка Донецької області.

Про це йдеться на сайті ДСНС.

“Найголовніше зараз - забезпечення режиму тиші в Авдіївці для здійснення аварійно-відновлювальних робіт. На даний час сформовано 6 піротехнічних розрахунків ДСНС та саперів Міноборони. За даними військових, впродовж 29 січня терористичними угрупованнями здійснено 400 обстрілів по місту, а 30 січня - 800”, - зазначив Зубко.

За словами голови ДСНС Миколи Чечоткіна, місцевими органами влади у взаємодії із ДСНС організовано функціонування 11 пунктів обігріву на території Авдіївки. Забезпечено мінімальний тиск та температуру теплоносія (до 40 градусів) в системі теплопостачання міста. Тимчасово призупинено роботу 14 дошкільних та загальноосвітніх закладів. Відпрацьовано питання евакуації близько 12 тисяч громадян у найближчі 10 населених пунктів (Краматорськ, Костянтинівка, Дружківка, Покровськ, Селидове, Горняк, Новгородське, Українськ, Бахмут, Слов’янськ). Для цього підготовлено та утримуються в готовності 80 автобусів, які одночасно можуть евакуювати до 3 тисяч людей. Крім цього, для евакуації населення сплановано роботу двох приміських електропоїздів, що можуть евакуювати до 1 тис. 600 осіб за один рейс. Організовано контроль за протипожежним захистом печей коксохімічного заводу.

Загальну координацію заходів щодо захисту населення та проведення аварійно-відновлювальних робіт здійснює обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Всього до аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт залучено 230 чол. та 55 од. техніки, у тому числі від ДСНС - 90 чол. та 30 од. техніки.

“У разі ускладнення ситуації у м. Авдіївці, ДСНС сформовано та утримується в готовності зведений аварійно-рятувальний загін загальною чисельністю близько 150 чол., 14 од. електростанцій різної потужності, 22 пункти обігріву та 4 уніфікованих моторних підігрівача”, - наголосив Чечоткін.

За його словами, у найближчі дві доби синоптики прогнозують низьку температуру: 1 лютого до –18, 2 - до –10 градусів).

Враховуючи таку ситуацію пріоритетними завданнями для місцевих органів влади та служб цивільного захисту є недопущення розмороження систем теплопостачання міста, додав Чечоткін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>