МІП проінспектувало якість транслювання українського ТБ у Луганській області

МІП проінспектувало якість транслювання українського ТБ у Луганській області

Укрінформ
Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики проінспектувала якість транслювання українського телебачення на території Денежниківської сільської ради Новоайдарського району Луганської області. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

"Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану трансляції українського мовлення на території Денежниківської сільської ради Новоайдарського району Луганської області", - йдеться в повідомленні. 

У прес-службі зазначили, що Олександр Бригинець, радник міністра інформполітики з питань відновлення мовлення в зоні АТО (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, повідомив, що у жителів Денежниківської сільради відбуваються постійні оновлення: ремонтують будинок культури, проходять виставки та концерти,  теплиця в центрі села і сонячні батареї запрацювали.

За його словами, місцеві жителі налаштовані отримати власну телевишку, що транслюватиме українське телебачення у Новоайдарівському районі на Луганщині уже у 2017 році. 

"Місцеві жителі хочуть, щоб у них був свій Карачун. Раніше здавалося, що це відкладеться невідомо на коли, але останнім часом у громаді зросла переконаність, що вже цього, 2017 року, вежа у них, у Новоайдарівському районі на Луганщині, таки запрацює так само, як на Карачуні", - зазначив Бригинець і додав, що в планах МІП прискорювати цей процес.

У свою чергу, голова ради Тетяна Бакуліна розповіла, що місцеві жителі можуть дивитися UA:Перший, "1+1", ТРК "Україна", "Інтер", "ЛОТ".

"Проте цифрового пакета "Т2" немає... І взагалі, місцеві жителі хотіли би бачити більше вітчизняних телеканалів, однак як альтернативу ставити супутникові антени не поспішають, бо чекають нову телевежу», - сказала Бакуліна.

Як повідомлялося, під час офіційного відкриття телевежі на горі Карачун за участю Президента України Петра Порошенка, 5 грудня 2016 року, міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що завданням на наступний рік є побудова ще трьох телевеж у Луганській та Донецькій областях, за умови виділення на це коштів із Держбюджету.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-