В усіх школах Сумщини запровадили карантин

В усіх школах Сумщини запровадили карантин

Укрінформ
Із 12 грудня у всіх загальноосвітніх закладах Сумщини у відповідності до розпорядження голови облдержадміністрації Миколи Клочка оголошено карантин, який триватиме до 19 грудня включно.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації вжити заходів щодо недопущення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, в тому числі шляхом тимчасового призупинення навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах області з 12 грудня 2016 року до 19 грудня 2016 року включно", – йдеться в документі.

Цим же розпорядженням головам райдержадміністрацій, міським головам рекомендовано обмежити проведення масових заходів, а також виділити додаткові кошти на придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту для лікувально-профілактичних установ.

Як раніше повідомлялося, Сумщина на сьогодні є однією з областей України, мешканці якої найбільше потерпають від грипу та ГРВІ. Тут уже зафіксовано два випадки смерті від грипу, в числі померлих – дитина.

З огляду на це у Сумах 2 грудня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила, що всім загальноосвітнім закладам з 5 по 10 грудня необхідний тижневий карантин, а 9 грудня карантинні заходи в школах продовжили до середи, 14 грудня, оскільки із 41 навчального закладу міста в 19 перевищено епідпоріг: захворіли на грип та ГРВІ 22% школярів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-