Прокуратура взялася за головного "смотрящего" Запоріжжя часів Януковича

Прокуратура взялася за головного "смотрящего" Запоріжжя часів Януковича

1508
Ukrinform
Прокуратура Запорізької області розпочала розслідування за фактом створення кримінальним авторитетом Євгеном Анісімовим злочинної організації у Запорізькому регіоні.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

«Розслідування розпочато у зв'язку з тим, що досі не була дана оцінка діям цілої групи осіб, які діяли під керівництвом і за вказівками кримінального авторитету «Анісіма». Прокуратурою Запорізької області до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію за ч. 1 ст. 255 КК України про створення у 2010 році цим кримінальним авторитетом злочинної організації для вчинення злочинів на території Запорізької області», - йдеться у повідомленні.

«Анісім» відомий як запорізький кримінальний авторитет. Після затримання Анісімова співробітниками УБОЗ ГУ МВС України в Запорізькій області у жовтні 2013 року за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч.4 ст.189 -  «Вимагання» Кримінального кодексу України в його офісі і домоволодінні були проведені обшуки. Співробітниками міліції були вилучені пачки грошових коштів з написами, які свідчать про те, що це надходження від запорізьких комунальних підприємств. У січні 2014 року Анісімов, щодо якого було відкрито ряд кримінальних проваджень, був звільнений з-під варти і втік. Зараз його місцезнаходження не відоме, він, як і ряд членів його угруповання, оголошений в міжнародний розшук. 

На Майданах, які з кінця грудня 2013 року традиційно по неділях проводилися в Запоріжжі перед будівлями ЗОДА, мерії висувалися вимоги не лише про люстрацію центральної влади, а й про відставку через зв'язки з  Анісімовим голови Запорізької ОГА Олександра Пеклушенка і мера Запоріжжя Олександра Сіна.

Фото: ДЕПО.Запоріжжя

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-