Зимовим одягом військові в АТО забезпечені на 82% - Тил ЗСУ - 17.11.2016 05:26 — Новини Укрінформ
Зимовим одягом військові в АТО забезпечені на 82% - Тил ЗСУ

Зимовим одягом військові в АТО забезпечені на 82% - Тил ЗСУ

2058
Ukrinform
Станом на сьогодні військові підрозділи Збройних сил в зоні АТО забезпечені зимовими речами на 82%.

Про це під час засідання Комітету ВР з питань нацбезпеки й оборони заявив тимчасово виконуючий обов'язки начальника Тилу Збройних сил України Микола Куклюк, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«На сьогоднішній день забезпеченість військових частин і підрозділів у зоні АТО складає 82%», - зазначив він.

Так, за його словами, забезпеченість утепленими польовими куртками становить 100%, але заміни потребують шість тисяч комплектів, штанів утеплених теж є 100%, але потрібно замінити три з половиною тисячі комплектів.

Водночас Куклюк зауважив, що зимовими шапками військовослужбовці забезпечені на 59%, а от флісових курток, які входять до нового зразка форменого одягу ще немає взагалі, хоча їх потрібно всього 32 тисячі.

Водночас він пообіцяв, що до кінця листопада, максимум - в першій декаді грудня питання про забезпечення зимовими речами бійців у зоні АТО буде вирішено.

Т.в.о. начальника Тилу ЗСУ підкреслив, що однією з основних проблем є те, що виробники невчасно постачають одяг відповідно до уже укладених договорів.

«Згідно укладених договорів недопостачання курток утеплених польових - 50 тисяч комплектів, штанів утеплених польових - 43 тисячі комплектів», - розповів офіцер.

Разом з тим, Куклюк зауважив, що засобами обігріву і засобами приготування їжі в польових умовах військовослужбовці забезпечені на 100%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>