Прокуратура Житомирщини хоче повернути державі бурштинові землі

Прокуратура Житомирщини хоче повернути державі бурштинові землі

1337
Ukrinform
Прокуратура Житомирщини заявила позови про припинення нецільового використання 14 га землі з родовищами бурштину, які в серпні 2014 головне управління Держгеокадастру в Житомирській області передало жителям Житомирської та Київської областей для ведення фермерства.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

"З метою попередження використання землі не за цільовим призначенням, до суду заявлено позови про повернення до державної власності 14 гектарів землі вартістю понад 116, 7 тис. грн, що на території Барашівської сільської ради Ємільчинського району. Під час опрацювання інформації від органів державної влади встановлено, що у серпні 2014 року головне управління Держгеокадастру в області неправомірно передало у приватну власність семи жителям Житомирської та Київської областей 14 га землі для ведення особистого селянського господарства", - йдеться у повідомленні.

У порушення вимог Земельного кодексу України та ст. 37 Закону України «Про охорону земель», угіддя передано без проведення вивчення щодо показників родючості та даних раціонального використання земель.

"До того ж, окремі наділи були відразу продані, що свідчить про те, що їхні власники не мали намірів обробляти землю та займатися особистим селянським господарством. Крім того, на вказаних земельних ділянках розташовані корисні копалини загальнодержавного значення – бурштин", – зазначили у прокуратурі.

Наразі позови перебувають на розгляді у суді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>