У Львові транспортний колапс: тисячі людей застрягли на зупинках

У Львові транспортний колапс: тисячі людей застрягли на зупинках

Фото
18107
Укрінформ
У Львові снігові замети та ожеледь паралізували рух міського пасажирського транспорту. Сотні людей зранку застрягли на зупинках маршрутних автобусів в надії потрапити на роботу та в інші потрібні місця.

Про це пишуть у Фейсбуці активісти ГО "Варта-1".

"Безмежному терпінню наших громадян присвячується Транспортний колапс у Львові. Зима, як завжди, прийшла несподівано", - підписано фото, на якому зафіксовані кілометрові черги на зупинках у Рясне, Сихів та інших районах обласного центру.

Цю інформацію підтверджує на сторінці "Варта-1" і речниця міського голови Христина Процак: "За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, сьогодні, 14 листопада, на 4 міські маршрути не виїхало жодного автобуса. Йдеться про маршрути №54, №19, №36 та №22.

Як розповів начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир, також сьогодні проблемними залишаються ще близько 9 автобусних маршрутів. Всі автобуси обслуговують АТП-14630 і "Фіакр".

За його словами, перевізники пояснюють таку ситуацію нерозчищеними дорогами, що унеможливило випуск автобусів на маршрути. Натомість, у інших перевізників, які обслуговують міські маршрути, не було перешкод для випуску на маршрути необхідної кількості транспортних засобів.

Міський голова Андрій Садовий не прокоментував причини збоїв, коли на лінії взагалі не виїжджають автобуси транспортних підприємств міста, які мають ліцензії на здійснення пасажирських перевезень.

Фото: "Варта-1", ФБ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-