Адвокати "золотого" Романчука заявляють про порушення під час обшуку

Адвокати "золотого" Романчука заявляють про порушення під час обшуку

1121
Ukrinform
Суд у справі колишнього першого заступника голови Миколаївської ОДА Миколи Романчука 11 листопада продовжив дослідження доказів кримінальної справи і кілька годин передивлявся відео обшуку у робочому кабінеті чиновника 3 червня.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Суд продовжує дослідження доказів кримінальної справи за обвинуваченням першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука у вчиненні кримінального правопорушення за ч.4 ст.368 КК України. Сьогодні ми переглядаємо відео обшуку у робочому кабінеті обвинуваченого", - сказала головуюча у процесі суддя Світлана Скрипченко.

На відео видно, що у Романчука вилучають гроші у різній валюті, банківські картки, документи, особисті речі.

Перегляшувши запис, адвокати обвинувачуваного вказали на те, що на відео є невідома особа, яка себе не називає, але при цьому вона втручається в процес обшуку, ставить запитання тощо. На цей факт також звернула увагу головуюча суддя Скрипченко.

Крім того, захист звертає увагу на те, що вилучені грошові купюри не пронумеровані, суду також не представлено початок проведення обшуку, лише його продовження.

Як повідомляв Укрінформ, 3 червня СБУ спільно з військовою прокуратурою заявили про припинення корупційної діяльності групи високопосадовців на чолі з першим заступником голови Миколаївської ОДА, які вимагали хабар 90 тис. дол. за надання дозволу ТОВ «ЕЛК-БУД» на видобуток вапняку. Під час обшуків на робочому місці та вдома в маєтку першого заступника голови ОДА знайшли валізу з 300 тисячами доларів та велику кількість ювелірних виробів. Під будівлею співробітники спецслужби виявили мережу тунелів, в яких знаходилися сейфи із золотими зливками, старовинними іконами, антикваріатом.

Але попри те, що було заявлено про групу високопосадовців, наразі судять одного лише Романчука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>