Харківська горілка-вбивця продовжує забирати життя: ще 5 смертей

Харківська горілка-вбивця продовжує забирати життя: ще 5 смертей

2005
Ukrinform
У Харківській області зареєстровано п'ять нових випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, які завершились летально.

Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

"За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області від 18.10.2016 зареєстровано 5 випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем, які завершились летально та за результатами судово-медичної експертизи доведено, що причиною смерті є отруєння метиловим спиртом (у Вовчанському районі (с. Томахівка) – 1 особа, в Ізюмському районі (с. Оскіл) – 2 особи, в Харківському районі (смт Високий – 2 особи)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загальна кількість отруєнь сурогатами алкоголю у Харківській області становить – 96, із них померли – 49. За даними судово-медичної експертизи в Харківській області метиловий спирт виявлено у 37 померлих.

Крім того, в Запорізькій області станом на 14:00 17.10.2016 до Вільнянської центральної лікарні госпіталізовано ще одного мешканця с. Любимівка. В стаціонарі знаходиться 18 потерпілих від отруєнь. В усіх випадках відібрані біологічні рідини для дослідження в лабораторії судово-медичної експертизи м. Запоріжжя, дослідження тривають. Дослідження на метиловий та інші спирти – негативні.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 26 особи, померли - 14). Зокрема, у Дніпропетровській області (с. Катьощине Томаківського району) отруїлося – 8, з них померла -1 особа; у Житомирській області (м. Бердичів) отруїлося – 3 особи, з них померла 1 особа; у Донецькій області (м. Лиман) отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло; у Луганській області (м. Рубіжне) отруїлося та померло - 2 особи; у Миколаївській області (м. Миколаїв) отруїлося та померло - 5 осіб.

За повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області згідно результатів судмедекспертизи у 5 померлих виявлено в крові метанол, за інформацією Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області за результатами проведеної судово - медичної експертизи 1 померлому встановлено посмертний діагноз: отруєння метиловим спиртом.

Станом на 9:00 18.10.2016 року в країні зареєстровано 140 випадків отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 63.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>