Миколаївські чиновники "наварили" на лічильниках тепла 2,5 мільйона

Миколаївські чиновники "наварили" на лічильниках тепла 2,5 мільйона

640
Ukrinform
На Миколаївщині співробітники Служби безпеки України викрили механізм розкрадання 2,5 мільйонів гривень чиновниками одного з комунальних підприємств обласного підпорядкування.

Про це повідомили у прес-групі УСБУ в Миколаївській області.

«Співробітники Служби безпеки України викрили на Миколаївщині механізм розкрадання 2,5 мільйонів гривень чиновниками одного з комунальних підприємств області. У рамках інвестиційної програми посадовці уклали контракт з низкою місцевих та київських фірм на постачання лічильників тепла для багатоквартирних будинків в обласному центрі», - йдеться у повідомленні.

Співробітники спецслужби встановили, що до переліку робіт та послуг, вказаних в угодах, була внесена розробка проектної документації та безпосереднє встановлення лічильників. Насправді, типову документацію розробили фахівці комунального підприємства, встановленням лічильників також займалися працівники КП.

Правоохоронці зафіксували, що поставлені лічильники не обладнані сучасними автоматичними модулями, як було передбачено контрактами. За попередньою оцінкою, чиновники розкрали 2,5 мільйони гривень, гроші з рахунків через фірми-посередники переводилися в готівку та привласнювалися зловмисниками.

Під час обшуків у офісах комерційних структур та у службових кабінетах комунальників оперативники СБ України вилучили документацію, яка доводить здійснення фінансової оборудки з коштами обласного бюджету.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-