Поліція Донеччини і Луганщини пересіла на кросовери Renault Duster

Поліція Донеччини і Луганщини пересіла на кросовери Renault Duster

Фото
Укрінформ
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков взяв участь у церемонії передачі поліцейським прифронтових регіонів сучасних кросоверів Renault Duster.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

«Ми всі добре знаємо у якому стані знаходилось матеріальне забезпечення після воєнних дій, тому надійний та високопрохідний транспорт для прифронтових областей був нашим пріоритетом», – зазначив міністр.

Саме це, за словами Арсена Авакова, змусило Міністерство ініціювати виділення Урядом коштів зі спецфонду державного бюджету на закупівлю транспорту для  поліції Луганської та Донецької областей.

«Це не автомобілі для патрульної служби, це авто для інших підрозділів патрульної поліції. Тому що поліція - це не окремо патруль та слідчі, це конгломерат, який має давати ефективний результат», – сказав очільник відомства.

У першу чергу технічно буде посилено блок поліції превентивної діяльності, особливо у містах на лінії розмежування: сучасні автомобілі отримають чергові частини, групи швидкого реагування, відділи, відповідальні за безпеку дорожнього руху, тощо. Це дозволить збільшити кількість мобільних нарядів, охопити патрулями максимальну територію, скоротити час прибуття на виклики громадян.

Кросовери укомплектовані усім необхідним для служби та ідеально пристосовані для пересіченої місцевості - завдяки функції повного приводу, що  підключається автоматично, та електронному контролю стійкості.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-