НАЗК обіцяє перевірки чиновникам, родичі яких уникнуть е-декларацій

НАЗК обіцяє перевірки чиновникам, родичі яких уникнуть е-декларацій

3350
Ukrinform
У разі якщо член сім’ї, з яким спільно проживає чиновник, відмовився надавати інформацію про своє майно, то декларант повідомляє про це в електронній декларації, а Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) проводить повну перевірку такої декларації.

Про це заявила у вівторок у Краматорську заступник директора департаменту контролю та перевірки декларацій, моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Тетяна Шкребко під час брифінгу з нагоди проведення тренінгу для держслужбовців Донеччини щодо нової системи е-декларування, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У разі відмови члена сім’ї суб’єкта декларування від подачі інформації для заповнення декларування,  то суб’єкт декларування, точніше, його декларація буде підлягати повній перевірці", - зазначила вона.

Згідно з новими правилами електронного декларування, майно членів сім’ї має декларуватися лише у випадку спільного проживання  (дітей, батьків, інших родичів чи осіб). Винятком є лише подружжя. Так, якщо шлюб не розірвано, то майно має декларуватися незалежно від спільного чи окремого проживання.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-