Чиновників Затоки знову спіймали на півмільйонних махінаціях

Чиновників Затоки знову спіймали на півмільйонних махінаціях

1118
Укрінформ
Фахівці Держфінінспекції в Одеській області викрили під час ревізії фінансово-господарської діяльності Затоківської селищної ради грубі порушення з боку посадовців, що призвели до більш як півмільйонних втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

Про це повідомили кореспондентові Укрінформу в прес-службі Держфінінспекції в Одеській області.

"Ревізією, зокрема, встановлено, що бюджет втратив 308 тисяч гривень через непідписання договорів чиновниками селищної ради із забудованиками про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури. Крім того, 180 тисяч гривень було незаконно виплачено фірмам-підрядникам, що завищили обсяги ремонтно-будівельних робіт", - зазначили в облдержфінінспекції.

Ревізори також виявили сплату 70 тисяч гривень ряду осіб за фактично ненадані послуги та інші фінансові порушення.

За скоєні порушення двох посадовців селищної ради притягнуто до відповідальності, махінатори негайно відшкодували завдані збитки в обсязі 400 тисяч гривень, уточнили в Управлінні захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Як повідомлялося, прокуратура Одеської області вмотивовано підозрює селищного голову Затоки Білгород-Дністровського району Василя Звягінцева, головного архітектора Білгород-Дністровської міськради Олександра Царенка та інших посадовців у корупційних діяннях та інших правопорушеннях, що призвели до незаконного виведення з комунальної власності земельної ділянки на березі моря площею понад 3 га. Чиновники розділили її між 66 фізичними особами і передали їм у приватну власність. За оцінками слідчих, орієнтовна вартість відчуженої ділянки землі 50 мільйонів гривень.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-