Донеччині та Луганщині дали майже 4 мільярди на інфраструктуру

Донеччині та Луганщині дали майже 4 мільярди на інфраструктуру

2315
Укрінформ
Відповідно до прийнятого Верховною Радою закону, Донецька та Луганська області отримали майже 4 мільярди гривень на фінансування інфраструктурних проектів.

Про це заявила у четвер народний депутат від фракції "БПП”, перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко під час поїздки до Краматорська, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Одне з важливих рішень, яке Верховна Рада цього скликання прийняла буквально нещодавно — це рішення про передачу (по суті, місцевим бюджетам, перекваліфікацію нашого бюджету на 2016 рік) достатньо великих коштів, майже 4 мільярди гривень на Донецьку і Луганську області на розвиток інфраструктурних об'єктів”, - заявила Геращенко після нагородження грамотами ВР видатних представників медичної, освітньої, культурної та економічної сфер області.

Нардеп уточнила, що з виділених коштів близько 2,8 млрд піде на фінансування об'єктів у Донецькій області.

За її словами, одна з цілей нинішньої поїздки на Донбас — це не лише вивчення гуманітарної ситуації в регіоні, “а також взяти ось ці документи по витратам цих коштів”.  Після цього в парламенті буде створено робочу групу, яка буде  моніторити їх цільове та вчасне використання, додала народний депутат.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-