На Миколаївщині стан автодоріг офіційно визнали катастрофічним

На Миколаївщині стан автодоріг офіційно визнали катастрофічним

1878
Укрінформ
Депутати Миколаївської обласної ради у вівторок, 26 липня, визнали стан автомобільних доріг загального користування в межах області катастрофічним, надзвичайно критичним та таким, що загрожує життю і здоров'ю людей.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної ради.

"Ситуацію на автодорогах державного значення в межах Миколаївської області, а саме: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через місто Кривий Ріг), Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, М-13 Кропивницький (Кіровоград) - Платоново, Р-55 Вознесенськ - Новий Буг та Р-75 КПП "Тимкове" - Балта - Первомайськ - Доманівка - Олександрівка, Т-15-10 Нова Одеса - Єланець визнати надзвичайною ситуацією техногенного характеру", - йдеться в повідомленні.

Депутати вирішили звернутися до Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державного агентства автомобільних доріг України щодо термінового направлення в Миколаївській області відповідної комісії з метою визначення ступеня і рівня небезпеки НС та виділення коштів з резерву держбюджету на відновлення доріг.

Нагадаємо: раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що з 170 тис. кілометрів доріг українських доріг 90% знаходяться у безнадійному стані.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-