СБУ знайшла на Миколаївщині 250 "липових" переселенців

СБУ знайшла на Миколаївщині 250 "липових" переселенців

1244
Ukrinform
Співробітники Служби безпеки України викрили на Миколаївщині факти незаконних соціальних та пенсійних виплат псевдопереселенцям.

Про це повідомили у прес-групі УСБУ в Миколаївській області.

"Працівники СБУ Миколаївщини викрили факти незаконних соціальних та пенсійних виплат псевдопереселенцям з тимчасово окупованих терористами районів Донбасу. Втановлено, що понад 250 вимушених переселенців, оформивши на початку 2015 року відповідні виплати у місцевих органах соціального захисту, згодом повернулися на тимчасово непідконтрольні Україні території. Після чого вони продовжували отримувати соціальну допомогу та пенсії на карткові рахунки", - йдеться у повідомленні.

Гроші для псевдопереселенців знімали "кур’єри", які за певний відсоток виїжджали у міста, підконтрольні українській владі, та знімали гроші у банкоматах. За матеріалами СБУ, місцевими органами соціального захисту населення виплати псевдопереселенцям заблоковано. До кінця 2016 року вони могли незаконно отримати з держбюджету ще понад півтора мільйона гривень.

Відкрито кримінальні провадження за ч. 4 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.

Фото: СБУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-