У Миколаєві АТОшникам пропонують гроші замість земельних ділянок

У Миколаєві АТОшникам пропонують гроші замість земельних ділянок

1717
Ukrinform
Міська влада Миколаєва запропонувала керівництву країни розглянути можливість видавати учасникам АТО грошову компенсацію замість неотриманих земельних ділянок.

Це пов’язано з тим, що у місті закінчилася земля, яку можна було б надавати учасникам війни на сході.

Про це сказав міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич під час зустрічі з учасниками антитерористичної операції 7 липня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зараз у Миколаєві вільної землі практично не залишилося. Це означає, що всім бажаючим виділити її не вдасться. У нас є близько 2100 запитів, кожному 10 соток потрібно виділити. Черга на землю відкрита, всі можуть з нею ознайомитися. Але ми не можемо розширити рамки міста. Отож запропонували керівництву країни розглянути можливість видавати учасникам АТО грошову компенсацію замість неотриманих земельних ділянок», - сказав Сєнкевич.

За його словами, місто є лідером по виділенню землі учасникам війни на сході України. Але проблеми не з видачею земельних ділянок, а з їх наявністю. «Місто обмежене певними рамками. Ми «нарізали» все, що можна. Крім того, наша область єдина виділяє гроші на оплату виготовлення проекту відведення земельних ділянок для індивідуального будівництва учасникам АТО і сім'ям, члени яких загинули», - зазначив мер.

Загалом, у бюджеті міста Миколаєва на 2016 рік передбачено 1,3 млн грн на соціальну підтримку учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-