Тука: Проблема житла для переселенців виявилась не такою простою

Тука: Проблема житла для переселенців виявилась не такою простою

1127
Ukrinform
Заступник міністра у справах окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб  Георгій Тука розповів, що житло і працевлаштування - це  основні проблеми внутрішньо переміщених осіб. 

Про це він заявив у інтерв'ю газеті «День» №124 (6378). 

«Проблема житла виявилась не такою простою. Ті табори, які були побудовані, призначалися для тимчасового перебування. А тепер, виходячи з сучасних реалій, стоїть завдання будівництва соціального житла», - зазначив Тука. 

Заступник міністра вважає, що «для держави це питання непосильне, тільки за допомогою міжнародних організацій та регіональної влади це можна вирішити». 

Він назвав питання житла і працевлаштування основними проблемами 90% переселенців. Але, за його словами, більша частина переселенців не претендує на безкоштовне житло, а просить допомогти з пільговими кредитами на будівництво власного. 

«Це означає, що більшість вимушених переселенців є активними громадянами, а не утриманцями», - сказав Тука. 

Він зазначив, що цю проблему вже обговорювали з представниками державного Ощадбанку. 

Заступник міністра переконаний, що переселенців треба стимулювати до створення своєї справи, таким чином шукати альтернативу працевлаштуванню. А також, на його думку, необхідно інформаційно супроводжувати тему переселенців, бо «чимала частка новин про тимчасово переміщених осіб - це негативні матеріали. Так формується негативне сприйняття цієї категорії наших співгромадян».

Тука переконаний, що через таку подачу інформації у багатьох людей, які б хотіли виїхати на підконтрольну Україні територію, зникає бажання це робити. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-