SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weightSELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Саакашвілі показав, як "облаштувався" на трасі - 07.06.2016 17:47 — Новини Укрінформ
Саакашвілі показав, як "облаштувався" на трасі

Саакашвілі показав, як "облаштувався" на трасі

Фото, відео
966
Ukrinform
Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі встановив намет, облаштований як робочий кабінет на трасі Київ-Рені.

Про це Саакашвілі пише у Фейсбуці

"Наш робочий кабінет на трасі Одеса-Рені сьогодні запрацював. Спочатку ми провели нараду з дорожниками, на якій підтвердилося, що рішення Президента і Прем'єра по дорозі поки що активно саботують", - зазначив він.

Саакашвілі намет

Також, як наголосив одеський губернатор, він обговорив питання перейменування одеських вулиць з видатними одеситами Валерієм Хаїтом і Олександром Ройтбурдом.

Саакашвілі намет 2

Фото: Укрінформ

"До нас приїжджали представники педколективу одного з ліцеїв Павлодару і місцеві фермери. Багато хто просто з цікавості зупинявся на узбіччі і заглядав у наш намет", - написав він, зазначивши, що повернеться у цей намет в четвер вранці, відразу після робочої поїздки до Києва.

Відео: Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-