SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Прикордонники піднялися на піки Карпат - 22.05.2016 17:28 — Новини Укрінформ
Прикордонники піднялися на піки Карпат

Прикордонники піднялися на піки Карпат

Фото
2148
Ukrinform
Прикордонники Чопського, Мукачівського та Чернівецького загонів разом із членами сімей, ветеранами та представниками громадських організацій здійснили урочисте сходження до найвищих гір Українських Карпат – гору Кременець, Піп Іван та Мегура. 

Сходження приурочили до професійного свята - Дня прикордонника, інформує прес-служба Держприкордонслужби.

На підкорених висотах  учасники сходження здійснили встановлення та підняття прапора України, виконали Гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять своїх побратимів та всіх, хто поклав життя за вірність українському народу.

Кульмінацією пам’ятного сходження стало закладання на вершинах гір Капсул Часу з посланням до прийдешнього  покоління прикордонників – охоронців державних рубежів 2031 року. Саме у 2031, через 15 років з дня закладання, сучасні прикордонники планують дістати Капсулу разом із тими, від кого в майбутньому буде залежати історія  прикордонного відомства, історія справжніх патріотів України.

Прикордонники підкорили три з найвищих вершин Карпат

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>