Кернеса продовжать судити 30 травня

Кернеса продовжать судити 30 травня

1540
Укрінформ
У Київському райсуді Полтави у справі Харківського міського голови Геннадія Кернеса підсудний без дозволу демонстративно залишив зал зі словами "Мені це набридло", але незабаром повернувся.

Така була реакція Кернеса на харківську активістку, яка під час допиту свідків почала знімати процес на відео, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Мені це набридло, я залишаю суд", - зазначив Кернес, заявляючи, що "ця жінка" не вперше втручається у хід судового процесу і коментує його.

Після оголошеної суддею перерви Кернес з вибаченнями повернувся у зал.

Адвокати Кернеса тут же подали клопотання про притягнення активістки до відповідальності за порушення порядку, прохаючи накласти на неї штраф і заборону на відвідування суду. Прокурор Ганилов просив суддю попередити активістку про неприпустимість порушення порядку у суді. В результаті, суддя видалив активістку із залу.

Суд продовжив допит свідків звинувачення. Зокрема, свідок Васильєв надав свідчення проти Кернеса, чиї люди свого часу затримали й побили потерпілих Олександра Кутяніна й Сергія Ряполова. Кернес, у свою чергу, пообіцяв поскаржитися генпрокуророві Юрієві Луценку на держобвинувача за його "навідні" питання свідкові.

Наступне засідання суду призначене на 30 травня.

Як повідомляв Укрінформ, 25 квітня у Київському суді Полтави проти Кернеса виступив народний депутат Антон Геращенко, який підтвердив достовірність подій 25 січня 2014 під час харківського євромайдану.

На суді Кернес і його охоронці не визнають провини. Їм загрожує до 15 років в'язниці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-