У Харкові біля Меморіалу Слави сталася бійка, є постраждалі

У Харкові біля Меморіалу Слави сталася бійка, є постраждалі

Відео
2643
Ukrinform
У Харкові 9 травня під час покладання квітів до Меморіалу Слави сталися сутички між активістами й членами патріотичних організацій та людьми, що йшли у колоні під партійними прапорами.

Як повідомляє Радіо Свобода, у колоні попереду йшли ветерани, представники влади та патріотично налаштована молодь з українськими прапорами. В кінці колони стали люди з червоними прапорами, знаменами Перемоги і портретами учасників Другої світової війни. На портретах та декому з учасників ходи були прикріплені георгіївські стрічки.

Фото: ІТ Sector

Перша бійка сталася між проукраїнськи налаштованою молоддю та депутатом Харківської міськради Андрієм Лесиком, на якому активісти побачили георгіївську стрічку. Решта колони з червоними прапорами, підійшовши до Меморіалу, стала скандувати «Фашизм не пройдет» та інші гасла. Між цими людьми та молоддю сталася сутичка.

Читайте також: Чи варто святкувати День Перемоги?

Силовики відтіснили проукраїнськи налаштовану молодь від меморіалу, після цього сталося ще кілька сутичок. До меморіалу підійшли поліцейські підрозділи у шоломах та з гумовими кийками.

Відео: Youtube

За інформацією Нового времени, унаслідок сутичок постраждали щонайменше дві людини, у тому числі працівник поліції.

Колону оточила поліція, церемонія покладання квітів триває. Кількох найактивніших учасників бійки правоохоронці вивели.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-