SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Десантники проходять медичний тренінг НАТО - 04.05.2016 21:12 — Новини Укрінформ
Десантники проходять медичний тренінг НАТО

Десантники проходять медичний тренінг НАТО

Фото
1015
Ukrinform
Штаб АТО показав, як українські десантники проходять курс бійця-рятувальника "Combat life saver" за стандартами НАТО.

Як повідомляє прес-центр АТО, військових 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ навчають у одному із базових таборів.

"Курс бійця-рятувальника проходить кожен військовослужбовець країн НАТО незалежно від роду військ. На сьогоднішній день його вже пройшли близько 25-ти тисяч українських військовослужбовців, і ми роздали майже 21-у тисячу аптечок натівського зразка. В навчальному курсі передбачені тренінги, як для звичайних бійців, так і санітарних інструкторів", - розказала Вікторія Савчук, медіа-координатор громадської організації "Захист Патріотів", що виступила організатором курсу.

За словами інструкторів, надавати медичну допомогу на полі бою за перевіреним практикою міжнародним алгоритмом, який використовується в провідних арміях світу, бійців навчають за два дні.

Медичний тренінг НАТО

Фото: прес-центр АТО


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-