SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Лідер одеського Опоблоку залишив Куликове поле під вигуки "Ганьба" - 02.05.2016 17:54 — Новини Укрінформ
Лідер одеського Опоблоку залишив Куликове поле під вигуки "Ганьба"

Лідер одеського Опоблоку залишив Куликове поле під вигуки "Ганьба"

Фото
7651
Ukrinform
Лідер Одеської облорганізації партії "Опозиційний блок" Микола Скорик після 16 години прибув до Куликового поля і поклав квіти в пам'ять про загиблих тут 2 травня 2014 року.

Народний депутат поклав квіти на одній з клумб поряд з очепленою правоохоронцями площею, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Скорик не намагався, на відміну від багатьох одеситів, проникнути на саме Куликове поле. Йому звідусіль пролунали вигуки "Ганьба", під які політик залишив місце зібрання близько тисячі одеситів.

Після цього впритул до Куликового поля під'їхав автобус, звідки група людей винесла кілька десятків чорних куль та голубів і випустили в небо.

Мітинг-реквієм в Одесі

Учасники акції, вшановуючи пам'ять загиблих, декілька разів проскандували "Не забудемо, не пробачимо!". Вони поклали квіти до загальної клумби й почали розходитися.

Правоохоронці досі зосереджені по периметру Куликового поля.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-