Розенко: Жодна копійка не потрапить до російських окупантів

Розенко: Жодна копійка не потрапить до російських окупантів

1271
Ukrinform
Поновлення соцвиплат, зокрема і пенсій, на окупованих територіях можливе лише після повного виконання Мінських угод та відновлення територіальної цілісності України. Нині виплати соцдопомог і пенсій здійснюватимуться лише тим переселенцям, що мають відповідний статус і постійно проживають на підконтрольній українській владі території. 

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, повідомляє Урядовий портал

"Наведення порядку у соціальних виплатах та боротьба з витоком бюджетних і пенсійних коштів на окуповані території, яку ми розпочали спільно із СБУ, продовжаться. Водночас всі пенсійні і соціальні виплати реальним переселенцям будуть здійснюватися вчасно і в повному обсязі. Питання верифікації соціальних виплат та надання допомоги вимушеним переселенцям перебуватиме на моєму особистому контролі. Жодна копійка з Державного бюджету України чи з Пенсійного фонду не потрапить до кишень терористів", - сказав Розенко.

Він наголосив, що не держава винна у припиненні усіх соцвиплат на окупованій території України, а російські окупанти, які захопили там владу: "Ми позбавлені можливостей платити пенсії чи інші соцвиплати на цій території. Там немає відділень українських банків і відділень Пенсійного фонду, казначейства, там не працюють українські закони".

"Щотижня СБУ затримує кур'єрів з купою карток і значними сумами грошей, які перевозять на непідконтрольну територію. На темі оформлення допомоги переселенцям побудовані величезні злочинні схеми, де крутяться багатомільярдні суми. Встановлені численні факти того, що ці кошти українського бюджету, українських платників податків осідають у кишенях корумпованих чиновників, терористів і російських окупантів", - зазначив Розенко.

Він нагадав, що на сьогодні людина може отримувати соціальну допомогу і пенсію від України лише за умови постійного провижання на території, підконтрольній українській владі. Відповідно до законів та нормативно-правових актів України повернення на окуповану територію є прямою підставою для втрати статусу вимушеного переселенця та припинення усіх соціальних виплат, у тому числі і пенсійних.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-